Acest forum se va muta pe www.srae.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Numarul destinului

In jos

Numarul destinului Empty Numarul destinului

Mesaj  Aminutza2000 Dum Feb 22, 2009 3:47 pm

Buna, tuturor

Stiu ca este neplacut sa scrii pe un forum gratuit anumite informatii pe care altfel le-ai fi putut da in schimbul unei sume moderate de bani, dar acesta este rolul unui forum gratuit, acela de a oferi informatii celor interesati de subiectele in discutie, asa ca am o rugaminte, oricine se pricepe cat de cat la numerologie, m-ar putea ajuta.

Am o curiozitate si o nelamurire in acelasi timp Smile
Acum mai bine de 2 ani am primit din partea unei persoane de incredere o informatie cu privire la un numar care m-ar reprezenta, si anume "numarul 4". Mi-a ramas impregnat in suflet, nu numai in minte si in subconstient, ideea ca acest numar reprezinta ceva pentru mine, insa niciodata nu am gasit raspunsul la intrebarea cum a aflat aceasta persoana ca numarul patru ma reprezinta sau cum a calculat macar acest numar, care de altfel nu are nici o importanta din punct de vedere numerologic pentru data la care m-am nascut(03.08.1985). Am calculat numarul destinului = 7, numarul de expresie = 5(numarul numelui si prenumelui), numarul psihic la fel ca si numarul cosmic este = 3. Alte numere calculate, dar nu la fel de importante ca acestea difera la fel de numarul patru,
Am cautat peste tot informatii cu privire la acest numar, la simbolistica lui si am aflat ca acest numar este simbolul iubirii, al crucii, al sacrificiului, s.a.
As vrea sa stiu daca am omis ceva din analiza numarologica a datei de nastere sau a avut dreptate acea persoana care mi-a spus ca numarul 4 m-ar reprezenta?

Multumesc anticipat,
Aminutza2000
Aminutza2000

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 06/02/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Numarul destinului Empty Re: Numarul destinului

Mesaj  Aminutza2000 Joi Mar 26, 2009 10:48 pm

"Stiu ca este neplacut sa scrii pe un forum gratuit anumite informatii pe care altfel le-ai fi putut da in schimbul unei sume moderate de bani, dar acesta este rolul unui forum gratuit, acela de a oferi informatii celor interesati de subiectele in discutie, asa ca am o rugaminte, oricine se pricepe cat de cat la numerologie, m-ar putea ajuta."

Imi cer scuze daca prin aceste cuvinte am deranjat, intentia a fost ca ceea ce intreb sa nu ramana fara raspuns si tocmai asta s-a si intamplat, pana acum. Stiu ca acest forum este unul consultat de oameni pe care ii admir si respect in acelasi timp(pasionati de stiinte esoterice, pasiune pe care o impartasim). Doresc sa ajung sa ma numar si eu printre cei care ar avea un cuvant de spus in aceste domenii, dar pana atunci cer ajutorul celor din jur ce cunosc, pentru a gasi raspunsurile la intrebarile care ma framanta. Ca sa poti indruma si ajuta pe cei din jur, in primul rand trebuie sa fii constient de ceea ce detii tu insuti, cu alte cuvinte sa te cunosti asa cum esti. De aceea va cer ajutorul...
Sper ca m-am facut inteleasa.
Numai bine
Aminutza2000
Aminutza2000

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 06/02/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum